Friday , 4 September 2015 ,جمعه 13 شهريور 1394

     
 
اولین همایش ملی رهیافت های علوم کشاورزی در پرتو قرآن
به اطلاع می‌رساند دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در نظر دارد اولین همایش ملی رهیافت های علوم کشاورزی در پرتو قرآن را در آذرماه ۹۴ برگزار نماید.
09 تير 1394 11:44 ادامه مطلب
تقویم فعالیت‌های آموزشی دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴
به اطلاع کلیه دانشجویان محترم دانشگاه می‌رساند .............
22 تير 1394 11:07 ادامه مطلب
قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون سراسري مقطع کارشناسی ارشد ۹۴
به اطلاع پذيرفته شدگان محترم آزمون سراسري مقطع کارشناسی ارشد ۹۴ دانشگاه می‌رساند.....
11 شهريور 1394 11:50 ادامه مطلب
قابل توجه دانشجویان محترم دانشگاه
انتخاب واحد ترم جاری منوط به تسویه حساب بدهی خوابگاه می باشد
31 مرداد 1394 13:29 ادامه مطلب
قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون دکتری ورودی جدید ۹۴
به اطلاع پذیرفته‌شدگان در مقطع دکتری دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان می‌رساند .............
04 شهريور 1394 12:34 ادامه مطلب
میلاد امام رضا (ع) مبارک باد
مشهدت ضرب المثل های مرا تغییر داد هرکه بامش بیش برفش نه،کبوتر بیشتر چهار فصل مشهدت از عطر گل آکنده است این چنین یعنی سه فصل از شهر قمصر بیشتر...
03 شهريور 1394 09:03 ادامه مطلب
برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان
اولین جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس سال ۹۴ با حضور اعضاء در سالن جلسات دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان برگزار شد.
03 شهريور 1394 12:56 ادامه مطلب
هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند گرامی باد
هفته دولت يادآور فداکاري‏هاي فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احيا کننده روزهاي پرشور خدمتگزاري ، شهيدان بزرگ ، رجايي و باهنر است . در کارنامه دولت هايي که پس از پيروزي انقلاب اسلامي عهده ‏دار وظايف مهم اجرايي در نظام جمهوري اسلامي بوده ‏اند ، يادگارهاي ارزشمندي از تلاش‏ها و فداکاري‏ها ثبت شده است ، وظيفه ما قدرداني از اين نيروهاي مخلص است . چهارم شهریور ماه هرسال روز قشری تلاشگر است؛ روز کارمندانی بزرگ که به جد می توان از آنها به عنوان کارگزاران خدوم نظام و هموارکننده مسیر راه دولتمردان در پیمودن طریق پیشرفت و تعالی یاد کرد.
01 شهريور 1394 12:51 ادامه مطلب
همايش ملي "مصرف بهينه آب در صنعت- چالش‌ها و راهکارها"
اهميت فـرهنگ‌سـازي در مقـوله مهمي چون حفـاظت از محيـط زيسـت براي بشـر امروز، مقـوله‌ي حايز اهميتي است که نبايستي آنرا ناديده يا بي اهميت جلوه داد تا جايي که بي توجهي به مسئله محيـط‌زيسـت هـم از لحـاظ منابع طبيعي و هم انساني، پيامدهاي ناگواري را براي اين کـره خاکي و انسان‌هاي ساکن بر روي آن خواهد داشت. آب به‌عنوان یک مولفه مهم محیط‌زیست و رکن توسعه پایدار، سلامت، رفاه، صلح و امنیت در جهان محسوب می‌گردد. كشور ايران در منطقه‌اي از دنيا قرار دارد كه تحت تأثير شرايط اقليمي و زيست‌محيطي، منابع آبي آن روز به روز كاهش‌يافته و تأمين آب مورد نياز صنعت، كشاورزي و حتي شرب مردم با مشكلات عديده‌اي روبرو شده است. معادله بيلان آبي كشور حاكي از آن است كه كشور در سال ۱۴۰۰ با توجه به افزايش جمعيت و ميزان برداشت‌ها وارد تنش آبي خواهد شد. اين در حالي است كه با معضل جدي آلودگي منابع آب موجود، ناشي از فاضلاب‌هاي صنعتي، كشاورزي و بهداشتي روبرو هستيم. به‌طوري كه بررسي‌هاي صورت‌گرفته توسط كارشناسان وزارت نيرو نشان مي‌دهد كمتر از ۲ ميليارد مترمكعب (حدود ۵ درصد) از فاضلاب‌هاي كشاورزي، صنعتي و بهداشتي كشور از مجموع حدود ۳۰-۴۰ ميليارد مترمكعب فاضلاب توليدي، در كشور جمع‌آوري و تصفيه مي‌گردند.
31 مرداد 1394 08:31 ادامه مطلب
ابقاء مدیر امور دانشجویی دانشگاه در سمت خود
ریاست دانشگاه، جناب آقای دکتر سید عطاء‌اله سیادت، طی حکمی مدیر امور دانشجویی دانشگاه را ابقاء نمودند.
31 مرداد 1394 08:43 ادامه مطلب
و چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم .... اللهم عجل لولیک الفرج
حلول ماه عید و شادی مسلمین است. پایان ماه روزه، برای صائمین است نشاط و افتخار و شادی و سربلندی از محک الهی برای مؤمنین است
27 تير 1394 00:30 ادامه مطلب
شهادت اسوه‌ی کرامت و عدالت، امیرالمومنین (ع) تعزیت باد.
مسجد، خموش و شهر پر از اشک بی‌صداست / ای چاه خون گرفته‌ی کوفه، علی کجاست؟ دل‌ها تمام، خیمه‌ی آتش گرفته‌اند / صحرای کوفه شام غریبان کربلاست
16 تير 1394 08:49 ادامه مطلب
روز جهانی قدس
مقام معظم رهبری: هریک وجب از خاک فلسطین، یک وجب از خانه مسلمین است. هر حاکمیتی غیر از حاکمیت فلسطین و حاکمیت مسلمین بر کشور فلسطین، حاکمیت غاصب است. حرف، همانی است که امام راحل عظیم الشأن فرمود: اسرائیل بایستی محو بشود... . بحث، بحث یهودی ستیزی نیست. مسئله، مسئله غصب خانه مسلمین است.
16 تير 1394 08:57 ادامه مطلب